درباره ما

کار ما فروش قطعات جلوی بندی خودروهاست، چیزی که از فروش قطعات ما مهمتر است امنیت جان کسانیست که از محصولات مان استفاده میکنند.

شرکت تعلیق سازان زنجان با هدف تهیه و توزیع قطعات خودروهای سبک، سنگین و ریلی تآسیس گردیده است. در گام نخست این شرکت فعالیت خود را بر روی تآمین قطعات سیستم تعلیق و ترمز متمرکز نموده بطوریکه در حال حاضر به یکی از قطبهای مهم تآمین کنندگان او ای ام در گروه ایران خودرو، سایپا، ایران خودرودیزل وزرین خودرو می باشد و فعالیت گسترده ای در بازار خدمات پس از فروش در کلیه گروهها علی الخصوص انواع کامیونها و اتوبوس نموده است. در گام بعدی با رویکرد تولید قطعات، موفق به راه اندازی کارخانه تولید کیسه بادهای انواع خودروهای سنگین نموده است که کیفیت قطعات تولیدی قابل رقابت با سایر یرندها می باشد. همچنین شرکت با پیاده سازی سیستمهای مدیریتی نوین در دیماه سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ گردیده است. بدلیل استفاده از مدیریت چابک و روشهای تولید ناب در مجموعه تعلیق سازان زنجان، قیمت کالاها بشکل مستمر همیشه مناسب اند.

مأموریت مجموعه تعلیق سازان تبدیل شدن به قطب اول تأمین کننده پایدار قطعات زیربندی و جلوبندی در کشور و منطقه ی خاورمیانه است.

جهت تماس با مجموعه تعلیق سازان می توانید از روشهای زیر استفاده کنید:

پیج ما در اینستاگرام : https://www.instagram.com/talighsazanco یا میتوانید عبارت تعلیق سازان را در اینستاگرام جستجو کنید

لینک کانال تلگرام https://t.me/talighsazansamsanat

همچنین برای اطلاع از قیمتها و اجناس جدید لطفا نام و نام خانوادگی و شهر خود رو برای ما ارسال کنید تا شما رو در کانال تلگرام اختصاصی مجموعه تعلیق سازان و سام صنعت آندیا اد کنیم تا به شما اطلاع رسانی کنیم.

تماس در ساعات اداری(۸ صبح تا ۵ بعدازظهر-شنبه تا چهارشنبه): ۳۲۲۲۲۰۲۷-۰۲۴

ارسال پیام از طریق تلگرام : ۰۹۳۵۹۴۶۵۴۲۷

آدرس شرکت تعلیق سازان: زنجان، شهرک صنعتی علی آباد، خیابان آذرجنوبی۲، شرکت تعلیق سازان

کدپستی: ۴۵۳۳۱۵۵۸۴۵

شماره فکس:۰۲۴۳۲۲۲۱۰۸۲

ایمیل: talighsazanco@gmail.com

our manufacturing philosophy is simple. Produce high quality air springs at an economical cost to our customers.
Our mission is constant improvements in products and services to meet our customers’ needs.
Toward that end, Sam sanat co Lastic air springs are designed to provide customer satisfaction.
At Sam sanat co, we strive to give customers what they ask for.
Today, we’re still producing quality air springs, uniquely designed for durability, performance and value