ارتباط با ما

تولید و پخش مستقیم قطعات خودروهای سنگین
شرکت تعلیق سازان زنجان با هدف تهیه و توزیع قطعات خودروهای سبک، سنگین و ریلی تآسیس گردیده است. در گام نخست این شرکت فعالیت خود را بر روی تآمین قطعات سیستم تعلیق و ترمز متمرکز نموده بطوریکه در حال حاضر به یکی از قطبهای مهم تآمین کنندگان او ای ام در گروه ایران خودرو، سایپا، ایران خودرودیزل وزرین خودرو می باشد و فعالیت گسترده ای در بازار خدمات پس از فروش در کلیه گروهها علی الخصوص انواع کامیونها و اتوبوس نموده است. در گام بعدی با رویکرد تولید قطعات، موفق به راه اندازی کارخانه تولید کیسه بادهای انواع خودروهای سنگین نموده است که کیفیت قطعات تولیدی قابل رقابت با سایر یرندها می باشد. همچنین شرکت با پیاده سازی سیستمهای مدیریتی نوین در دیماه سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ گردیده است. بدلیل استفاده از مدیریت چابک و روشهای تولید ناب در مجموعه تعلیق سازان زنجان، قیمت کالاها بشکل مستمر همیشه مناسب اند.

ما در همسایگی شما نمایشگاه بزرگی از انواع قطعات خودروهای کامیون، اتوبوس و کیسه باد را داریم .توصیه می کنیم از اجناس ما که شامل انواع سیبک فرمان، میل فرمان، دستک مندل، میل مندل، بوش مندل، زیرفنر، لاستیک موجگیر، دسته موتور، میل تعادل، هفتی هشتی انواع کامیون های مرسدس بنز، اسکانیا، ولوو، بی ام سی، رنو و ب پ دبلیو و سواری میباشد دیدن کنید .

چرا باید از شما قطعات خودرو خرید کنم ؟
قیمتهای غیر قابل رقابت . کار اصلی ما تولید مستقیم محصول استاندارد و فروش به بنکداران است. قیمتهای ما دسته اول و بدون واسطه عرضه میشود .
هر ماه اجناس جدیدی به محصولات اضافه میشود.
ما اجناس رو تست کرده و در صورت فروش بالا اجناس را عرضه میکنیم .

ارسال جلوبندی و زیرفنر به سرتاسر کشور
بدون هیچ هزینه و فقط با اینترنت و گوشی موبایل خود اجناس ما را ببینید و قیمتها را ملاحظه کنید و با چند جای دیگر مقایسه کنید و در صورت رضایت از طریق گوشی موبایل اجناس خود را انتخاب و سفارش دهید
پیج ما در اینستاگرام : https://www.instagram.com/talighsazanco یا میتوانید عبارت تعلیق سازان را در اینستاگرام جستجو کنید

لینک کانال تلگرام https://t.me/talighsazansamsanat

همچنین برای اطلاع از قیمتها و اجناس جدید لطفا نام و نام خانوادگی و شهر خود رو برای ما ارسال کنید تا شما رو در کانال تلگرام اختصاصی مجموعه تعلیق سازان و سام صنعت آندیا اد کنیم تا به شما اطلاع رسانی کنیم.

تماس در ساعات اداری(۸ صبح تا ۵ بعدازظهر-شنبه تا چهارشنبه): ۳۲۲۲۲۰۲۷-۰۲۴

ارسال پیام از طریق تلگرام : ۰۹۳۵۹۴۶۵۴۲۷

آدرس شرکت تعلیق سازان: زنجان، شهرک صنعتی علی آباد، خیابان آذرجنوبی۲، شرکت تعلیق سازان

کدپستی: ۴۵۳۳۱۵۵۸۴۵

شماره فکس:۰۲۴۳۲۲۲۱۰۸۲

ایمیل: talighsazanco@gmail.com